Etkinlik » Greatist
Greatist Fulpaket
180.00 Euro
Evet, yanlış okumadınız.

Bu sayfada gördüğünüz bütün ürünler (kongre, sempozyum, kurs, dergi...) hepsi için toplamda ödeyeceğiniz tutar sadece 180 EUR.

Hatta biraz daha ileri gittik: Eğer Bonus kart kullanıyorsanız, bunu da 5 taksitte ödeyebiliyorsunuz.
 
Seçenekler
Buradan İnceleyebilirsiniz : GREATIST FULPAKET BROSUR
Sepete Ekle

 

İŞTE SADECE 180 EUR ÖDEYEREK SAHİP OLACAĞINIZ
GREATIST FULPAKET’İN İÇERDİKLERİ

Dişhekimliğine dair bilgilerinizi güncellemek için Greatist Kongresi’ne katılıp, Türkiye’nin en prestijli dental yayınlarından 6 farklı dergiye bir yıl boyunca abone olmak; bu arada bir arkadaşınıza Kongre katılımı hediye edip, yardımcı personelinizi Asisdent Sempozyumu’na ücretsiz göndermek; adınıza basılmış 1000 adet kartviziti masanızın üzerinde bulmak…

Evet, farkındayız, okumaktan yoruldunuz. O yüzden biz buna kısaca “Greatist Fulpaket” diyoruz. Ve sadece 650 meslektaşımızı bu mükemmel ayrıcalıktan yararlandırabiliyoruz.

Siz de hemen arayabilir, sadece 180 EUR ödeyerek bu ayrıcalıklı pakete sahip olabilirsiniz.Greatist Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı


Dişhekimliği alanında gerçekleştirilen köklü ve kapsamlı etkinliklerden olan Dental İstanbul, bu yıldan itibaren “GREATIST Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı” adıyla yepyeni bir konsept ve daha yüksek uluslararası profille gerçekleştirilmeye başlıyor.

Ülkemizin en çok katılımcı ağırlayan 3 büyük kongresinden biri etkinlik, artık dünya liginde. Kongre kapsamındaki bütün etkinliklere katılabilir, Cumartesi günü sunulan açık büfe öğle yemeği ve 
Pazar sabahı sunulan açık büfe kahvaltı dahil bütün imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Greatist hakkında daha geniş bilgi için kongre resmi web sitesi
www.greatist.pro adresinde ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
 

 
 
 
Kongreye Bir Meslektaşınızla Katılın
 
 
 
Bir meslektaşınızı da kongreye beraberinizde getirebilir, Greatist Katılım Bileti’ni ona hediye edebilirsiniz. 

Kongre’ye bu şekilde “refakatçi hekim” statüsünde gelen meslektaşlarımız, Cumartesi günü açık büfe öğle yemeği ve 
Pazar sabahı açık büfe kahvaltı hariç, bütün imkanlardan faydalanabilmektedir.

(Misafiriniz katılmak isterse Cumartesi açık büfe öğle yemeği ücreti 36 EUR, 
Pazar sabahı açık büfe kahvaltı fiyatı ise 39 EUR’dur.)
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Dişhekimliği Dergisi
, 1 Yıllık Abonelik
 
 
 

Türkiye‘nin, diş hekimliği konusunda, düzenli yayınlanan en köklü dergisi. Adından da anlaşılacağı üzere, diş hekimliğini ve diş hekimini ilgilendiren her ne varsa, bu derginin kapsama alanına giriyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Estetik&İmplant Dergisi1 Yıllık Abonelik
 
 
 
 
Estetik ve implant konularında, dişhekimleri için son derece öğretici bilgilerin bulunduğu makalelerle donatılmış bir dergi. Derginin İngiltere’de yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Estetik&İmplant’ta yerini alıyor.
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dental Labor1 Yıllık Abonelik
 
 
 
 
 
 
Konusunda dünyanın en iyilerinden olan Dental Labor, sarf malzemelerinden uygulama tekniklerine, yeni cihazların tanıtımına ve kritiğine kadar, diş laboratuvarlarının ve diş hekimlerinin bilgi ihtiyacını karşılıyor. Birbirinden güzel fotoğraflarla zenginleştirilmiş makaleler sayesinde, bilginizi daima taze ve güncel tutmanıza yardımcı oluyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dental Tribune1 Yıllık Abonelik
 
 
 
 
 
 
 
 
İlginç vaka sunumları, görücüye çıkmış dental ürünlere dair uzmanlar tarafından yazılmış “ilk izlenim”ler, röportajlar ve etkinlik duyuruları da Dental Tribune’de okuyucuya ulaşıyor. Dental Tribune, dünya üzerinde 90’dan fazla ülkede, 600.000’den fazla dişhekimine ulaşan bir yayın.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türk Dişhekimliği Dergisi1 Yıllık Abonelik
 
 
 
 
 
 
 
 
Genellikle üniversitelerin diş hekimliği fakültelerinde gerçekleştirilen bilimsel çalışmaları yayınlayan Türk Dişhekimliği Dergisi, vaka sunumları, araştırmalar ve derlemelerle zenginleştirilmiştir. Hakemli bir yayın olan Türk Dişhekimliği Dergisi, güncel bilimden kopmak istemeyen hekimler için.

 
 
 
 
 
 
 
PNV1 Yıllık Abonelik
 
 
 
 
 
 
Dişhekimliği Dergisi’nin sayfalarında yıllardan beri yayınlanagelen “Piyasada Neler Var” bölümünün artık müstakil bir yayın haline dönüşmesiyle ortaya çıktı. Bundan böyle, diş hekimliği alanındaki ürünler hakkında daha detaylı bilgilerin, inceleme yazılarının yer aldığı; ürün tanıtımlarının okuyucuyla buluştuğu, çeşitli piyasa araştırmalarının tartışıldığı bir mecra.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
1000 Kartvizit
 
 
 
 
 
 
Kartvizit bastırmak için zaman ve para harcamanıza gerek yok. Biz sizin adınıza 1000 adet kartvizit bastırıp size hediye ediyoruz. Size sunduğumuz tasarımlardan birini seçebilir, dilediğiniz amblemi, logoyu kartvizitinize ekleyebilirsiniz.
 

 
 
 
Asisdent Sempozyumu
 
 
30 Ekim 2016
 
 
 
 
 
 
 
Siz Greatist Kongresi’nde mesleğinizle ilgili gelişmeleri takip edip, bilgi ve birikiminizi güncellerken, yardımcı personeliniz de, “7. Asisdent Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu”na katılarak kendi alanında bir adım öne geçsin.
 
 
 
 
 
 
 
Sempozyum, 150 kişiyle sınırlı olup, başvuru önceliğine göre kayıt alınacaktır.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
   
 
 
 
Bir Adet Kurs Katılımı
 
 
 
 
 
 
 
“Greatist Fulpaket” üyesi olduğunuz takdirde, Greatist kapsamında düzenlenecek olan meslekî kurslardan bir tanesine katılma hakkınız var. Size sunulacak kurs listesinde kontenjanı müsait olan herhangi birini seçerek kayıt olabilirsiniz.

Kurs kontenjanları sınırlı olup başvuru önceliğine göre kayıt alınacaktır. Bütün kurs kontenjanlarının dolması halinde ise, bu fırsattan yararlanamayabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Greatist Fulpaket’e nasıl sahip olacaksınız?
 
 
 
 
 
 
 
 
Telefon: 0212 481 02 20
 
 
Hemen arayıp, sorularınıza cevap alabilir, kaydınızı yaptırabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Online
 
 
 
Bu sayfayı kullanarak, kredi kartınızla güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kısa Mesaj
 
 
Ben bunlarla uğraşamam diyorsanız, “HEPSI 180” yazıp 0555 975 55 43’e mesaj gönderin. Biz size ulaşıp kaydınızı yapıyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazırladığımız kargoyu PTT ile size gönderiyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
Siz de, paketi getiren PTT memuruna ücreti nakit olarak (TL cinsinden) makbuz karşılığı ödüyorsunuz.

Not: Telefon operatörünüzün size uyguladığı standard SMS fiyatlandırması geçerlidir. Greatist Fulpaket bedeli olan 180 EUR veya VYG’na ait herhangi bir ücret telefon faturanıza yansımayacaktır.