VESTA | Eğitimler

1. Modül: 12-13-14 Mayıs 2017
2. Modül: 6-7-8 Ekim 2017
3. Modül: 15-16-17 Aralık 2017
4. Modül: 12-13 Mayıs 2018
İstanbul

Dr. Parmjit Singh
Prof. Dr. Simon Ash
Dr. Evdokia Papagalani

23 Eylül - 24 Eylül 2017, İstanbul

Doç. Dr. Hanefi Kurt

Oldukça sık karşılaşılan bu rahatsızlıklar hastanın yaşam kalitesinin yanı sıra, yaptığımız dental tedavilerin başarısını da doğrudan etkilemektedir. Bu eğitime katılan diş hekimleri, çene eklemi rahatsızlıklarını doğru şekilde teşhis ve tedavi etmeyi, bu rahatsızlıkların dental tedaviler üzerine etkilerini ve bu etkilerin ortadan kaldırılması için yapılması gerekenleri öğreniyor.

26 - 27 Ağustos 2017, İstanbul

Prof. Dr. Aslıhan Üşümez
Dr. Esad Güven


Günümüzde diş hekimlerine en sık gelen hasta taleplerinden biri olan lamina veneerler, doğru vakada doğru şekilde uygulandığı zaman beklentileri karşılayan ve memnuniyet oranını yükselten bir etkiye sahip.

28 Eylül - 02 Ekim 2017, Londra

Dr. David Taylor, Dt. Mustafa Bekerecioğlu

Botoks ve Dolgu kurslarının öncüsü VESTA, uzun yıllardır Londra’da düzenlemekte olduğu eğitimlere devam ediyor. Uzman /
 pratisyen tıp doktorları ile dişhekimlerinin katılabildiği eğitimin kayıt ücretine konaklama da dahil.

26-27 Ağustos 2017, İstanbul

Prof. Dr. M. Kemal Ünsal

İmplant vakalarında, hasta memnuniyeti söz konusu olduğunda, işin özeti şu cümlede saklı: Hasta bizden implant değil, diş istiyor. Çünkü altyapı çok önemli olsa da, hastalarımızla ilişkilerimiz genellikle üstyapı üzerinden şekilleniyor.
05-08 Mayıs 2017, Viyana | Dr. Norbert Fock, Dr. Becen Demir

Hastalarınıza uygulayacağınız prosedürleri deneme; dokular arasındaki gizli tehlikeleri öğrenme ve hassas anatomik yapılara ne kadar yakın çalıştığımızı saptama fırsatı bulacaksınız. Görerek, dokunarak, keşfederek benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.
18-19 Şubat 2017, İstanbul

Dt. Mustafa Bekerecioğlu

Sektördeki nitelikli eleman açığını gidermeye yönelik olarak tasarlanmış ve diş hekimi yardımcı personelinin meslek hayatında en çok ihtiyaç duyacağı 14 bölümden oluşan eğitimler, bugüne kadar onlarca kez düzenlendi.

26 Şubat 2017, İstanbul

Dt. Mustafa Bekerecioğlu

Diş hekimi yardımcılarının eğitimi konusunda Türkiye’nin en deneyimli ismi Diş Hekimi Mustafa Bekerecioğlu, “İmplantoloji ve Cerrahi Operasyonlar Öncesinde Kliniğin ve Hastanın Hazırlanması” konulu tam gün süren uygulamalı bir eğitim veriyor.
12-18 Ocak 2017, LosAngeles & LasVegas

Prof. Dr. Nur Mollaoğlu, Yrd. Doç. Dr. Gülay Yıldırım

VESTA’nın en tecrübeli olduğu eğitim destinasyonlarından biri Los Angeles. Ocak 2017 Perşembe günü başlayacak yolculuk için yerinizi rezerve etmekte gecikmeyin.
Temel Kurs: 19 Kasım 2016, İstanbul
İleri Seviye 
: 20 Kasım 2016, İstanbul

Prof. Dr. Muzaffer Ateş

Bilimsel temellere dayalı hipnoz uygulamalarını hem teorik anlamda en iyi bilen, hem de büyük bir başarıyla uygulayan Prof. Dr. Muzaffer Ateş, bilgi ve tecrübesini, katılımcı hekimlerle paylaşıyor.
8-10 Aralık 2016, Kıbrıs

Dr. David Taylor
Dt. Mustafa Bekerecioğlu

VESTA’nın yıllardan bu yana Londra’da düzenlemekte olduğu Botoks ve Dermal Dolgu eğitimleri, artık Kıbrıs’ta ve konaklama ücreti de fiyata dahil. Uzman veya pratisyen tıp doktorları ile dişhekimlerinin katılabileceği eğitim, 25 kişiyle sınırlı.
26 Mart 2016, İstanbul

Dr. Haşmet Gökdeniz

Bu bir tam günlük eğitimde katılımcılar, bir yandan PRF ve i-PRF hakkında ihtiyaç duyduğu temel teorik bilgileri edinirken, eğitimin uygulamalı bölümünde ise öğrendikleri bilgiyi somutlaştırma imkanı buluyor.

24 Nisan 2016, İstanbul

Dr. Haşmet Gökdeniz

Bu yöntem sayesinde, yarım kibrit kutusu büyüklüğündeki lateral pencere yerine sadece 2.8 mm’lik bir delikten sinüs içine girilmekte, sinüs membranı balon şişirilerek eleve edilmektedir.
VESTA, implant uygulamalarındaki eksik halka olan diş teknisyenliği eğitimlerine yeni bir soluk kazandırıyor. Türkiye’nin diş teknisyeni eğitimi konusundaki en tecrübeli isimlerinden biri olan Dr. Uğur Ergin’in vereceği; Straumann Lab Academy’nin desteğiyle düzenlenen “İmplantüstü Protezlerde Altyapı” kurslarının ilki “Siman Tutuculu Protezler” konusunda.