04.11.2016
VESTA--VYG-Duyurularina-Abone-Olun
Siz de Vestiyer Yayın Grubu’nun eBültenleri, etkinlik duyuruları ve abone kampanyalarının düzenli olarak bildirilmesini istiyorsanız, lütfen veritabanımıza kayıt olun.
06.10.2016
GREATIST-2016-Etkinliklerine-Bir-Ay-Kala-Kayitli-Katilimci-Sayisi-1500-Kisiye-Yaklasti
Geçen yıl çok başarılı geçen GREATIST’in oluşturduğu pozitif atmosfer, bu yılki etkinliklere de yansıdı. Eylül sonu itibariyle GREATIST bünyesinde düzenlenen kongre, sempozyum ve kurslara kayıt yaptıran katılımcı sayısı 1426 oldu.
06.05.2016
GREATIST-Kongresi’ne-Gelin-Iki-Gece-Bes-Yildizli-Otelde-Misafirimiz-Olun
Beş yıldızlı Grand Cevahir Kongre Oteli’nde iki gece konaklamayı da içeren “Greatist Konaklamalı Kayıt” seçeneği, “Fulpaket”in bütün avantajlarının üstüne, kongre otelinde iki gece konaklama fırsatı da sunuyor.
19.01.2016
Her-Iki-Kursa-Birden-Kayit-Yaptirin-1430-TL-Kazancli-Cikin
VESTA, implantolojiye yeni başlayacak diş hekimleri için oldukça cazip bir paket hazırladı. Temel ve İleri Seviye kursların her ikisine birden kayıt yaptıran hekimler, 1.430 TL idirimden yararlanıyor.
23.10.2015
GREATIST-Dis-Hekimligi-Fuari-Sektoru-Bulusturuyor
Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan ikinci büyük kongresi GREATIST, bu yıl 28-30 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Mekân, 14 yıldan bu yana olduğu gibi yine Grand Cevahir Kongre Merkezi.
23.10.2015
TME-Kitabi-GREATIST’in-Ilk-Gun-Ziyaretcilerine-Hediye
Fuarı ilk gün ziyaret eden diş hekimlerine, Prof. Dr. Serhat Yalçın ve Dr. İrem Aktaş tarafından kaleme alınan TME Hastalarına Yaklaşım kitabı DİŞSİAD tarafından hediye ediliyor.
23.10.2015
Today-Fuar-Gazetesi-GREATIST-2015-Ozel-Sayisi
Uluslararası bütün büyük ölçökli diş hekimliği fuarlarının vazgeçilmez yayını olan Today gazetesinin Greatist Özel Sayısı, fuar alanında ziyaretçilerle buluşuyor.
25.08.2015
Kadavra-Uygulamali-Ileri-Seviye-Implantoloji-Egitimi

Üç gün sürecek olan Kadavra Uygulamalı İleri Seviye İmplantoloji Eğitimi’nin hem teorik hem de pratik açıdan oldukça kapsamlı bir içeriği var.

05.06.2015
Dishekimligi-Dergisi’nin-118’inci-Sayisi-Cikti
26 yıldır yayın hayatına aralıksız devam eden ‘Dişhekimliği Dergisi’ dişhekimliği sektörüyle ilgili birçok makale ve haberiyle okuyucuları ile buluştu.


05.06.2015
Kadavra-Uygulamali-Cerrahi-ve-Implantoloji-Kursuna-Katilimcilardan-Tam-Not
VESTA | Vestiyer Akademi’nin eğitimlerinden birisi olan ‘Kadavra Uygulamalı İmplantoloji ve Cerrahi Eğitimi’, Viyana Tıp Üniversitesi Bünyesindeki Anatomy Training Center’da yapıldı.

05.06.2015
Yaz-Doneminin-Son-‘Gulus-Tasarimi’-Egitimi-Yapildi

VESTA|Vestiyer Akademi’nin Prof. Dr. Yasemin Kulak Özkan ile birlikte düzenlediği Gülüş Tasarımı eğitimlerinin yaz dönemi için sonuncusu 23-24 Mayıs’ta düzenlendi.

11.05.2015
Viyana’daki-Kadavra-Uygulamali-Implantoloji-ve-Cerrahi-Kursu’nda-Kontenjan-Firsati
VESTA tarafından Viyana Tıp Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilmekte olan Kadavra Uygulamalı Cerrahi ve İmplantoloji Kursu’na kayıt yaptırmış olan katılımcılardan dört kişi, kendi özel mazeretleri dolayısıyla seyahatlerini iptal etmek zorunda kalmıştır. Bu katılımcıların yerine oldukça avantajlı bir ücretle kayıt yaptırmak isteyen diş hekimleri, 0212 481 0220 veya 0555 518 87 27 no’lu telefonlardan İlhan Köse ile iletişime geçebilir.
15.05.2015
VESTA’dan-Yeni-Bir-Egitim-Daha
VESTA | Vestiyer Akademi, kurulduğu günden bu yana düzenlediği en etkili eğitimlere bir yenisini daha ekledi. 25-26 Nisan’da Doç. Dr. Hanefi Kurt tarafından verilen uygulamalı “Çene Eklemi Rahatsızlıkları ve Çözüm Yolları” eğitimine Urfa, Diyarbakır, İzmir, Rize, Kıbrıs, Adıyaman ve İstanbul’dan 13 diş hekimi katıldı.

15.05.2015
DDS-WORLD’e-Hosgeldiniz
Dijital diş hekimliği, implant ve estetik diş hekimliğindeki son trendleri içeren özel konferansların, workshopların ve sergilerin olacağı uluslararası büyük etkinlik şimdi de İstanbul’da gerçekleştirilecek.
15.05.2015
GREATIST’in-Ilk-Lansmani-Koln’deki-IDS-Fuarinda-Yapildi
Uluslararası Dental Show olarak bilinen IDS fuarının 36.sı geçtiğimiz haftalarda Köln’de gerçekleştirildi. IDS fuarında, bir Dental Tribune International (DTI) geleneği olan DTI Media Lounge resepsiyon ve kokteyli de yapıldı.
15.09.2014
Dental-Istanbul-Kongre-ve-Fuari-Bu-Yil-15-16-Kasim’da-Gerceklestiriliyor
Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan üç dişhekimliği kongresinden biri olan Dental İstanbul, bu yıl 12. kez sektör bileşenlerini bir araya getiriyor. Etkinlikler, on yılı aşkın bir süredir olduğu gibi yine Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde yapılıyor.
04.08.2014
Renk-Saptamadan-Kanitli-Dis-Hekimligine-Dental-Fotografcilik
Dişhekimliği Dergisi’nin bu sayıdaki kapak konusu “Renk Saptamadan Kanıtlı Diş Hekimliğine Dental Fotoğrafçılık”. Estetik çalışmalarını fotoğraflarla belgelemek isteyen, renk saptama konusunda fotoğraftan yardım almak isteyen ya da sadece merak eden tüm diş hekimlerinin keyifle okuyacağı 4 farklı makale bu sayıda. Ayrıca “Dental Hemşirelik” ve “Diş Hekimliğinde Görüntüleme” konulu makaleler de yine bu sayımızda.
02.06.2014
Goruntuleme-Sistemleri-ve-Tomografi-Okuma
25. yılını kutlayan Dişhekimliği Dergisi’nin son sayı kapak konusu “Görüntüleme Sistemleri ve Tomografi Okuma”. Diş hekimleri kapak konusu ile ilgili 4 farklı makaleyi bu sayıda okuyabilir. Aynı zamanda “Muayenehane İşletmeciliği” ve “İnsan Haklarından Hasta Haklarına Giden Yoldaki Gelişmelere Bir Bakış ve Yorumlamalar” konulu makaleler de mutlaka okunmalı.
21.02.2014
Ankara-ve-Mersinde-Yogunlastirilmis-Ileri-Cerrahi-Teknikler-Kursu
Temelde, rejeneratif cerrahinin ve biyolojik prensiplerin anlaşılmasına dayanan teorik bölüm, yine uygulamayla zenginleştiriliyor. “İleri Cerrahi Teknikler”in uygulamalı olarak ele alındığı eğitimler, Ankara’da Dr. Orcan Yüksel ve Prof. Dr. Bahadır Giray tarafından veriliyor. Mersin’de ise eğitmen olarak Dr. Orcan Yüksel sahne alıyor.
31.01.2014
Asistanlara-VESTA’dan-Iki-Farkli-Egitim
Sürekli eğitimleri yeni yılda da sürdüren VESTA - Vestiyer Akademi, yardımcı personeller için yakın zamandaki eğitim takvimini açıkladı. Duyuruya göre, eğitim seminerleri temel ve implantoloji cerrahisi olarak iki farklı başlık altında yapılacak. Eğitimlerde teorik bilgi aktarımlarının yanı sıra klinik pratiği üzerine uygulamalara da yer verilecek.
1 2 »