Dişhekimliği Dergisi

Türkiye‘nin, diş hekimliği konusunda, düzenli yayınlanan en köklü dergisi. Adından da anlaşılacağı üzere, diş hekimliğini ve diş hekimini ilgilendiren her ne varsa, bu derginin kapsama alanına giriyor. 

Resmen 1989 yılında kurulan ve ilk sayısı Mart 1990'da yayınlanan Dişhekimliği Dergisi, çeyrek yüzyılı geride bırakmış olmanın gururunu yaşıyor.

Muayenehane diş hekimliği üzerine ve diş hekimlerinin hem dental hem de paradental sorunları, ilgi alanları, ihtiyaçları etrafında yayın yapan Dişhekimliği Dergisi’nin her sayısında yeni bir kapak konusu etrafında kapsamlı bir dosya oluşturuluyor.

Buna ek olarak diş hekimliğinin farklı dallarından makaleler, sektörden haberler, ürün tanıtımları, kitap tanıtımları, dental ajanda gibi pek çok bölüm de Dişhekimliği Dergisi’nde yerini alıyor.


Editör
Prof. Dr. Hakkı Tanyeri

Yayın Kurulu (Soyadı Alfabetiğine Göre)
Prof. Dr. Mustafa Sancar Ataç (Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi)
Prof. Dr. Ece Eden (Pedodonti)

Prof. Dr. Tuncer Burak Özçelik (Protez)

Prof. Dr. Seda Özturan (Periodontoloji)

Doç. Dr. Taha Özyürek (Endodonti)

Doç. Dr. Alper Sinanoğlu (Oral Diagnoz)


Klinisyen Yayın Kurulu (Soyadı Alfabetiğine Göre)
Dt. Osman Elvan

Dt. Ahmet Uğur Keltek

Dt. Sertaç Kızılkaya
Dt. Ömer Faruk Şarkbay

Abone İlişkileri
e-Abone olduğunuz zaman yıl içinde çıkan tüm Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ulaşabilir, geriye dönük 10 yıllık dergi arşivinden yararlanabilir, istediğiniz dergiyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için, lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:
+90 212 481 02 20 (pbx)

Haber Merkezi
Elvan Genç
+90 212 481 02 20 (pbx)
[email protected]

Reklam Servisi
Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ve/veya web portallarına reklam vermek, ürünleriniz hakkında tanıtım yazıları yayınlatmak isterseniz, lütfen Reklam Servisimizle görüşünüz:

Elif Taman Yazıcı
+90 555 975 55 43
+90 212 481 02 20 (pbx)
[email protected]